Veliki rezultat 4-2! Barcelona napreduje v četrtfinale

Nogometni dresi za otroke Barcelona se je pomerila z Neapljem. Zadeli so Fermin, Cancelo in Lewandowski. Barcelona je dosegla 3:1 in se s 4:2 prebila v četrtfinale! Štiriletnega poniževanja Barcelone je konec, prejeli bodo vsaj 15 milijonov evrov nagrad in od prodaje vstopnic. Real Madrid in Barcelona sta se uvrstila v četrtfinale Lige prvakov. V prvem krogu sta se strani pomerili z 1:1. Barcelona spet doma upa na zmago. Yamal, 16 let, Kubasi 17 let, Fermin 20 let, Barcelonin "Home Alone" se je začel v tej bitki na življenje in smrt. Barcelona je za dva zadetka potrebovala le 121 sekund. To je tudi najhitrejši dosežek Barcelone, Poceni otroški Nogometni dresi kompleti ki je dosegla dva zadetka v Ligi prvakov. Cancelo je na oglasnem panoju izvedel prevladujočo proslavo in posnemal Messijevo klasično potezo, potem ko je Barcelona obrnila PSG v UEFA Ligi prvakov 2016-17. Neapelj je izid izenačil v 30. minuti, centralni branilec Rahmani pa je z golom izenačil na 1:2 in tekmo postavil v slepi kot. Igra se je nadaljevala tudi v drugem polčasu, v 68. minuti je Barcelona dosegla gol, a je bila obramba Yamala v ofsajdu, tako da je bil gol razglašen za neveljaven. Yamal, star 16 let, je zrasel v središče napada Barcelone. V 78. minuti je Barcelona podala žogo Yamalu, a je njegov strel z levico zgrešil. V 83. minuti je Barcelona ugasnila igro. Barcelona je odlično podala v ospredje. Gundogan je podal žogo, Roberto je vskočil, sledil mu je Lewandowski in streljal. Barcelona 3:1, veliki izid 4:2. Vodi! Gol Barcelone jih je navdušil! Xavi in ​​njegovi trenerji so se objemali, celotna ekipa je jokala, na igrišče so prihiteli igralci s klopi, enako navdušeni pa so bili tudi navijači Barcelone. Kako naj Barcelona ne bi bila presrečna z gladkim napadom in zmagovitim zadetkom? S 3:1, https://www.nogometnidresiotroke.com/velikim rezultatom 4:2 je Barcelona odpravila Neapelj in se uvrstila v četrtfinale. Za Barcelono ta zmaga pomeni veliko: Finančno gledano je uvrstitev v četrtfinale Lige prvakov zastavljeni cilj ekipe, ki bo ekipi prinesla 15 milijonov evrov prihodkov, vključno z 10,6 milijona evrov kvalifikacijskih bonusov in 4 do 5 milijonov evrov prihodkov od vstopnic. S tekmovalnega vidika se je Barcelona uvrstila v četrtfinale Lige prvakov in se tako izognila ponižanju izpred štirih let. Nazadnje se je Barcelona v četrtfinalu Lige prvakov uvrstila v sezono 2019-2020. V sezoni 2020/21 je Barcelona izpadla iz UEFA Lige prvakov, v naslednjih dveh sezonah je Barcelona izpadla v skupinskem delu in nazadovala v Evropsko ligo. V tej sezoni Lige prvakov se Barcelona maščuje za prejšnje ponižanje!