0 strelov ob polčasu! Brazilijo je Urugvaj premagal z 0:2, Vinicius je bil zaprt, Nunez je imel 1 podajo in 1 strel

Nogometni dresi za otroke  V četrtem krogu južnoameriškega skupinskega dela predtekmovanja svetovnega prvenstva se je na stadionu Centenario začela osrednja bitka, kjer je Urugvaj doma gostil Brazilijo s petimi zvezdicami. Nedavna ofenzivna predstava Brazilije je povprečna. Na prvih dveh tekmah so dosegli le 2 gola, Neymar pa je z udarci iz kota pomagal svojim soigralcem pri zadetku. Prvo mesto je prav tako prepustila Argentini. V tem krogu na gostovanju pri Urugvaju je tudi Brazilija pred preizkušnjo, saj sta tako Ugarte kot Araujo vrhunska obrambna igralca.
Kar zadeva začetek, Poceni otroški Nogometni dresi kompleti je Brazilec Jesus v ospredju, za njim pa trije glavni napadalci: Vinicius, Neymar in Rodrygo.Guimarães in Casemiro sta dva velika vezista, levi bočni branilec O Gusteau pa je debitiral za reprezentanco z Gabrielom in Marquinhos kot dvojni osrednji branilec ter Jan Cotto na desnem boku.
Pri Urugvaju je Nunez napredoval naprej, za njim pa so bili Pelister, De La Cruz in M-Araujo. Valverde in Ugarte sta delovala kot defenzivna vezista, Araujo in Caceres pa sta sodelovala kot dvojna vezista. Centralna branilca,https://www.nogometnidresiotroke.com/ Nandez in Oliveira sta na obeh straneh.
Po otvoritvi je Brazilija imela žogo v posesti, vendar je bila taktika Urugvaja zelo jasna, z uporabo visokega pritiska in fizičnega spopada, da bi omejila brazilski napad. Ker v sredini ni močnega centra, se lahko Urugvaj osredotoči na stiskanje obeh kril Brazilije in prekinitev povezave med levico, sredino in desnico. Neymar in Vinicius sta bila tarča, Ugarte ni prejel rumenega kartona zaradi večkratnih prekrškov nad Viniciusom, Neymar pa je ob koncu prvega polčasa celo zapustil igrišče poškodovan. Skozi prvi polčas je bil brazilski napad razrezan na koščke, zaradi česar je bila igra precej neprijetna. Čeprav je bila posest žoge kar 66-odstotna, je bilo v brazilskem ospredju le peščica učinkovitih sodelovanj.Večinoma so izpadli v posamičnih singlih in v celotnem polčasu imeli 0 strelov! Je to še vedno ista ekipa Samba,https://www.nogometnidresiotroke.com/ ki ima sanjske sposobnosti in napada deželo, polno živega srebra?
V prvem polčasu je Brazilija svojo prednost pokazala le z delnimi podajami. Po polčasu je Brazilija zaostajala z 0:1; če želi Brazilija zmagati, mora izboljšati svojo ofenzivno hitrost in natančnost podajanja v sprednjem polju ter ustvariti grožnje v sredini, da zmanjša obrambni pritisk na obeh krilih; poleg tega si prizadevati za Ustvarite karton za nasprotnika, dovolite igralcem Urugvaja, da omejijo svoje obrambne akcije, in pridobijo več prostora zase.
Čeprav se je Brazilija v drugem polčasu izboljšala, še zdaleč ni bilo dovolj za zadetek. Urugvajska obrambna strategija na tej tekmi je bila zelo uspešna. Vinicius je bil v bistvu zaklenjen. V 84 minutah je bil uspešen le 1 od 5 driblingov, 0 strelov, samo 19 podaj, žoga izgubljena 13-krat in 3 podaje made. , dosegel najnižjih 6 točk v igri.