3:0, Messi ni! Prvaki svetovnega pokala ohranjajo nepremagljiv rekord, argentinski trener postavlja rekord v zgodovini ekipe

Nogometni dresi za otroke Drugi krog južnoameriških kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026. Bolivija se je doma pomerila z branilko naslova svetovnega prvaka Argentino. Skozi tekmo je Argentina v gosteh dosegala zadetke Enzo Fernandez, Tagliafico in Nicolas Gonzalez, na koncu pa je Argentina v gosteh premagala Bolivijo s 3:0.
Messi ni bil uvrščen na seznam tekem za to tekmo, zato Messija ni bilo na tej tekmi. Kljub temu se je Argentina dobro odrezala tudi na gostovanju. V 9. minuti uvodne tekme je Argentina dobila prosti strel v ospredje, Poceni otroški Nogometni dresi kompleti Otamendi pa je s prostega strela z glavo poslal mimo vrat. V 10. minuti je DePaul streljal od daleč izven kazenskega prostora in zgrešil. V 12. minuti je Enzo Fernandez zaključil s strelom od daleč v kazenskem prostoru, ki ga je bolivijski vratar Vizcarra uspešno ubranil.
V 20. minuti je Julian Alvarez sprejel žogo v kazenski prostor in streljal iz majhnega kota, a je Vizcarra ubranil. V 31. minuti je Di Maria žogo podal na gol, Enzo Fernandez je obkrožil in zadel, Argentina 1:0 Bolivija. V 39. minuti je bolivijski igralec Roberto stopil na Romera, sodnik je Robertu neposredno pokazal rdeči karton, Bolivija pa je zaostala za enega igralca.
V 42. minuti je imela Argentina priložnost za prosti strel v ospredju, Di Maria je izvedel prosti strel v kazenski prostor,https://www.nogometnidresiotroke.com/ zadel je Tagliafico in dosegel prvi zadetek za reprezentanco, Argentina 2:0 Bolivija. V 54. minuti se je Enzo Fernandez odločil za strel izven kazenskega prostora, a mu je Vizcarra odvzel žogo. V 69. minuti je Julian Alvarez streljal iz majhnega kota v kazenskem prostoru, a je žoga žal zadela daljšo vratnico in se odbila ven.
V 83. minuti je Palacios ukradel žogo na robu nasprotnikovega kazenskega prostora in jo podal diagonalno, žogo je izbil Nicolás Gonzalez in zadel, na koncu pa je Argentina v gosteh premagala Bolivijo s 3:0. Po zmagi v tej kampanji je argentinski trener Scaloni vodil ekipo, ki je v kvalifikacijskih krogih nadaljevala z nepremagljivim rekordom.https://www.nogometnidresiotroke.com/ Hkrati je Scaloni postavil rekord za najdaljšo neporaženost Argentine v gosteh v predtekmovanju (6 zmag in 3 remiji). Argentina je zmagala na vseh dveh tekmah v tej kvalifikacijski tekmi za svetovno prvenstvo, pri čemer je dosegla 4 gole in prejela 0 golov.